bdswiss erfahrungen

No to ruszamy.... Od kilku lat organizowanie turnusów rehabilitacyjnych rozpoczynamy naborem opiekunów. Nietrudno sobie wyobrazić, że bez Was, drodzy wolontariusze, nasze kolonie nie będą mogły zaistnieć, i to od Was zależy ile osób niepełnosprawnych będzie miało możliwość udziału w turnusie rehabilitacyjnym w 2020 roku.

Turnus zaplanowany jest od 18 lipca do 1 sierpnia 2020 roku w  Ośrodku Formacyjno-Rehabilitacyjno-Wypoczynkowym "Skowronek" w Głuchołazach.

Wyjazd w roli opiekuna na turnus wymaga odpowiedzialności za siebie i powierzonego podopiecznego, wymaga cierpliwości, czasem rezygnacji z własnego odpoczynku lub relaksu .. Praca wykonana na turnusie przysparza jednak tak wiele satysfakcji i zadowolenia, że zrobiło sie coś dobrego, coś wielkiego, że wielu wolontariuszy wraca do nas.

Zapraszamy zatem opiekunów, którzy pojadą na turnus kolejny raz, i opiekunów, którzy to wyzwanie podejmą po raz pierwszy. Wszystkich wolontariuszy, którzy na ten okres 2 tygodni zechcą podzielić się swoim czasem, radością, chęcią bycia z kimś potrzebującym pomocy,  do zapisów OSOBISTYCH (często Wolontariusze wymieniają się między sobą o chęci wyjazdu, ale nie zgłaszają nam tego, co utrudnia organizację) pod   nr tel 603 879 474      lub    601 458 698.   telefon  33 85 61 369 jest już nieaktualny.

Zapraszamy  !